هفت دلیل برای سفر به سوئیس

سوئیس کشوری زیبا با طبیعتی خارق العاده، کوه های سر به فلک کشیده، شکلات هایی لذیذ و سازنده با کیفیت ترین ساعت های جهان، در قاره اروپا واقع شده است که سالانه گردشگران زیادی برای تماشای زیبایی های آن به این کشور سفر می کنند.
این کشور در اروپای غربی که از شمال با آلمان، از شرق با اتریش و لیختنشتاین، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه همسایه است.
همین توضیحات کافیست تا تصمیمتان را برای سفر به سوئیس بگیرید اما اگر هنوز تردید دارید، با ما در این مقاله همراه باشید تا دلایلی را که کشور سوئیس باعث شده گردشگران زیادی را جذب خود کند را با هم مرور کنیم:

1-کوه ماترهورن نماد رشته کوه آلپ

چه به عنوان یک کوهنورد به سوئیس سفر کنید یا به عنوان گردشگر، کوه ماترهورن شما را جذب خود خواهد کرد.
این کوه زیبا بلند ترین کوه سوئیس نیست اما به علت زیبایی وصف ناشدنی آن به نماد این کشور تبدیل شده است.

Matterhorn
2-تجربه صرف غذاهای سوئیسی

در تور سوئیس حتما دلتان می خواهد در کنار بازدید از جاذبه ها، غذاهای اصیل و سنتی این کشور را هم بچشید.
همان طور که در مقاله تجربه بهترین غذاهای سوئیسی در سفر به سوئیس گفتیم، یکی از بهترین غذاهای اروپایی را می توانید در این کشور تجربه کنید و از خوردن غذا های سوئیسی که معمولا از پنیر و سیب زمینی تشکیل شده است که ترکیبشان یا به تنهایی می تواند طعم فوق العاده ای را خلق کند لذت ببرید.

3-همه جهان را در سفر به سوئیس ببینید

از لحاظ تاریخی، سوئیس محلی برای پناه دادن به تبعیدشدگان سیاسی از سراسر جهان بود و هنوز هم ادامه دارد. به طوری که در سفر به ژنو می توانید .بیش از 190 ملیت مختلف در این شهر زندگی و کار می کنند، ببینید و با فرهنگشان آشنا شوید.

4-اسکی در بهترین دامنه های جهان

سوئیس یکی از بهترین و معروف ترین پیست های اسکی جهان را دارا می باشد.این پیست ها که در معروف ترین رشته کوه جهان یعنی آلپ قرار گرفته اند، محیطی فوق العاده را برای علاقه مندان به ورزش اسکی فراهم آورده است که البته زیاد هم ارزان نیست.

ski

5-سوئیس، شهر شکلاتی

محبوب ترین محصول سوئیس را شاید بشود شکلات های بی نظیر این کشور نامید.
در سفر به سوئیس می توانید به شکلات فروشی های این کشور رفته و برای خودتان یا به عنوان سوغاتی شکلات سوئیسی بخرید.
همچنین می توانید در سفر به سوئیس از کارخانه های شکلات سازی این کشور بازدید کنید و با فرایند ساخت شکلات از نزدیک آشنا شوید.
سفر به سوئیس برای عشاق شکلات می تواند تجربه تکرار نشدنی رقم بزند.

Chocolate

6-تجربه چشیدن انواع پنیر

بیش از 400 نوع پنیر در سوئیس تولید می شود که در نوع خود بی نظیر است. در سفر به سوئیس با دیدن بشقاب‌های محتوی پنیرهای وسوسه‌ برانگیز حتماً دلتان خواهد خواست کمی از آن بخرید و با خود ببرید.

cheese
7-تماشای زیباترین دریاچه ها و رود های اروپا

طبیعت سوئیس فقط به کوه های آن خلاصه نمی شود، بلکه دریاچه های بی نظیری را شامل می شود که منظره ی بی نظیری را رقم می زنند.
همچنین در فصل تابستان به جز تماشای دریاچه های خیره کننده سوئیس می توانید به تفریحاتی اسکی روی آب، قایق سواری و … بپردازید.

lake

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
آشنایی با 8 موزه برتر زوریخ درسوییس
جاذبه هایی که در سفر به گرجستان نباید از دست داد
معرفی بهترین غذاهای گرجستان
بستن منو