5 دلیل برای سفر به سوئیس در پاییز

چه در زمستان به سوئیس سفر کنید و چه در تابستان، چه پاییز و زمستان سوئیس می تواند مقصدی فوق العاده برای سفرتان باشد. در فصل پاییز در سفر به سوئیس می توانید از زیبایی های این کشور بی نظیر با یک شکل متفاوت لذت ببرید. پس برای سفر به سوئیس در این فصل زیبا شک نکنید!

فصل پاییز نه تنها فرصتی مناسبی برای دیدن شاخ و برگهای رنگارنگ پاییزی درختان است، بلکه زمانی مقرون به صرفه در سال است که بتوانید با هزینه کمتری از این کشور زیبا و گران در اروپا دیدن کنید.

ما در این مقاله قصد داریم به 5 دلیل  که سوئیس را به یکی از از مقاصد مهم درفصل پاییز تبدیل کرده بپردازیم :

1-تجربه عبور از تونل های یخی با قطار اکسپرس :

شاید بشود گفت تجربه عبور از تونل های کوه الپ با قطار در فصل سرما مادامی که در فضای گرم قطار درحال نوشیدن چای هستید را هرگز در هیچ کجای جهان به غیر از سوئیس تجربه نخواهید کرد.

این تجربه بی نظیر با صرف یک غذای گرم سوئیس در دل کوه ها های آلپ کامل می شود شاید وجود همین دلیل کافی باشد تا تصمیم خود را برای سفر به سوئیس نهایی کنید.

اگر به عکاسی علاقه مندید مناظر پیش رویتان می تواند قاب های بیاد ماندنی را برایتان خلق کند و تجربه ای بی نظیر را در عکاسی از طبیعت خارق العاده سوئیس به امرغان بیاورد.

 

2-دوچرخه سواری کوهستان در کوه های آلپ :

تجربه خوش آیند دوچرخه سواری از کودکی همراه ما بوده و حال تصور کنید در مسیر کوه های آلپ با طبیعت بکر و بی نظیر بتوانید این حس فوق العاده را تجربه کنید.

تنها کافیست از ایستگاه دوچرخه های برقی، دوچرخه کرایه کنید و از مناظر پیش رویتان در فصل پاییز سوئیس لذت ببرید.

 

3- لذت صرف یک نوشیدنی گرم در روستا قدیمی Pontresina در کنار کوه های آلپ:

درسفر به سوئیس می توانید بعد از ظهر به روستای قدیمی و سنتی  پونترسینا ( Pontresina) بروید و از نوشیدنی یک چای داغ با منظره کوه های سفید پوش آلپ لذت ببرید.

در ماه مهر و آبان سوئیس هوای 10 تا 15 درجه ای را دارا می باشد که تنها یک نوشیدنی گرم می تواند لذت از هوا و طبیعت سوئیس را دوچندان کند.

 

4-تماشای خرس ها در پارک Bern Bear :

فصل پاییز به علت کاسته شدن تعداد گردشگران نسبت به فصل تابستان هنگامی که بر روی خیابان های سنگفرش شده شهر قدیمی برن (که یک میراث جهانی یونسکو است) گشت و گذار می کنید می توانید به علت خلوت بودن خیابان ها از جذابیت های این شهر دوچندان لذت ببرید.

تا اوایل ماه آبان فرصت دارید با دوچرخه سواری در اطراف شهر، یا قایق سواری در رودخانه Aare ، از هوای گرم استفاده کنید .

سرانجام ،در سفر به برن به پارک Bear بروید که در تمام سال برای بازدید از خرس  های دوست داشتنی این شهر باز است، می تواند سفر شما به این شهر زیبا را کامل کند.

 

5-بازدید از آبشارها :

آبشارهای سوئیس در طول تاریخ منبع الهام بخشی برای هنرمندان بزرگی همچون گوته و بایرون بوده است. همچنین بزرگترین  آبشار این کشور آبشار راین است که اگر اهل عکاسی هستید و جرات می کنید حتی می توانید از بالا آن به عکس برداری بپردازید.

بازدید از آبشار های این کشور نیز همچون مواردی که تا به این جا ذکر شد می تواند تجربه بی نظیری را برای شما رقم بزند.

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
آشنایی با 8 موزه برتر زوریخ درسوییس
جاذبه هایی که در سفر به گرجستان نباید از دست داد
معرفی بهترین غذاهای گرجستان
بستن منو