گشت شهری 24 ساعته در تور لوزان

لوزان شهری واقع در کناره دریاچه ژنو است که آب و هوایی بسیار مطلوب را در فصل بهار دارا است. این شهر با آثار تاریخی به سبک معماری گوتیک، خیابان هایی که هنوز المان های قرون وسطی خود را حفظ کرده اند و کلیساهایی که قدمت آنها به قرن دوازدهم و سیزدهم میلادی می رسد، شهری پر جاذبه است. لوزان در منطقه فرانسوی زبان واد(Vaud) سوییس قرار گرفته است و به همین خاطر حال و هوای فرانسوی دارد. به دلیل جاذبه های بسیار، در تورهای سوئیس سعی کنید از تمامی زمان خود به شکل مناسبی استفاده کنید. در این مقاله سعی داریم یک برنامه زمانی برای گشت شهری 24 ساعته پیشنهاد دهیم که به کشف لوزان در تورهای بهار و تورهای تابستان کمک شایانی می کند.

با یک صبحانه سوییس روز خود را آغاز کنید.

در آغاز روز و حدود ساعت 7 صبح ، یک کافه زیبای لوزان و یک صبحانه سوییسی می تواند شما را برای گشت شهری لذت بخش آماده کند. از فرصتی که دارید استفاده کنید و با تنها صرف یک ساعت زمان، یک کافه زیبا انتخاب کنید و در منوی بلند صبحانه کافه، هر چه که دوست داشته باشید را سفارش دهید. تورهای لوزان در هوای مطلوب صبح های لوزان باید با صبحانه ای مفصل آغاز شود.

اولین جاذبه گردشگری لوزان،کلیسای جامع شهر است.

در راه کلیسای جامع لوزان، از موزه طراحی معاصر و هنرهای کاربردی (Museum of contemporary design and applied arts) بازدید کنید که زمان زیادی را از شما نخواهد گرفت. کلیسای جامع لوزان جاذبه ای است که نباید فرصت بازدید از آن را از دست بدهید. دید 360 درجه ای از شهر لوزان بر فراز این کلیسا شما را مبهوت خود خواهد کرد. برای رسیدن به یک چشم انداز زیبا باید از پله های کلیسا بالا بروید تا بتوانید تصاویر بی نظیر خود را ثبت کنید. حدود ساعت 10 صبح می توانید بازدید از این کلیسا را به اتمام برسانید.

قدم زدن در منطقه لا سیت( la Cité) و بازدید از قصر رومی

پس از قدم زدن در منطقه لا سیت که جوی زیبا و دوستانه دارد از پله های اسکالایز دو مارس(escaliers du marché) پایین می روید و به قصر رومی (Palais de Rumine) می رسید. این ساختمان که در سال 1904 ساخته شده است، دارای کتابخانه و موزه های متعددی مانند موزه باستان شناسی است. در این زمان که حدود ساعت 11 است، می توانید از مقابل قصر از غذاخوری های سیار و کوچک میان وعده ای تهیه کنید. گشت شهری تور بهار خود را ادامه دهید تا به خیابان مادلین (Madeleine Street) برسید تا محوطه کوچکی را بیابید که سالن شهر در این منطقه قرار دارد. در این قسمت شهر می توانید از ساعت پالود(Palud’s clock) بازدید کنید.

حدود ساعت دوازده ظهر به مراکز خرید خیابان بورگ می رسید

اگر عاشق خرید کردن هستید خیابان بورگ بهترین مکان در لوزان برای این کار است. در این خیابان می توانید از گالری سنت فرانسیس(Saint-François) که پر از بوتیک های لوکس است، بازدید کنید.

منطقه فلان (Flon) لوزان ، منطقه مدرنی که باید ببینید

منطقه فلان یکی از مناطق مدرن لوزان است که در تور تابستان و بهار لوزان خواهید دید. منطقه ای پر از رستوران، سینما و معماری مدرن، مناسب برای درک لوزان مدرن است. حدود ساعت دوازده و نیم می توانید بازدید از این قسمت را به اتمام برسانید.

صرف ناهار در کافه ها و رستوران های جولس گونین(Jules Gonin)

خیابان جولس گونین که فاصله کمی با ایستگاه منطقه فلان دارد. این قسمت از شهر کافه ها و رستوران شیکی دارد که می توانید وعده ناهار را در این رستوران ها میل کنید. هزینه غذا در تورهای سوییس کمی بالاتر از استانداردهای جهانی است اما اگر می خواهید هزینه کمتری را بپردازید خرید فست فود انتخاب خوبی خواهد بود.

سواحل دریاچه ژنو بعد از صرف ناهار

بازدید از موزه المپیک و قدم زدن در سواحل دریاچه ژنو همراه با یک بستنی خوش طعم سوییسی خاطره به یاد ماندنی خواهد بود. با چشم اندازی از ساحل زیبای دریاچه ژنو و کوهستان آلپ می توانید ساعتی را در ساحل دریاچه بگذرانید.

تور چند ساعته بر روی دریاچه ژنو با قایق های کروز

تور چند ساعته که با قایق سواری همراه خواهد بود، به تور لوزان جذابیتی بی نظیر اضافه می کند. این تور می تواند تا حدود ساعت شش و نیم بعد از ظهر ادامه داشته باشد.

انتخاب دوم شما برای بعد از ظهر تورهای تابستان و بهار لوزان

تا ساعت 6 بعد از ظهر می توانید از برج و پارک سوویبلن(Sauvabelin) بازدید کنید. این پارک در منطقه فلان لوزان قرار گرفته است که می توانید برای بازگشتن از ساحل از مترو شهر استفاده کنید.

وعده شام با پنیر فوندوی سوییسی یک تجربه بی نظیر خواهد بود.

در نزدیکی پارک سوویبلن می توانید از یک فوندوی(fondue) سنتی سوییسی لذت ببرید. اگر خوش شانس باشید می توانید غروب آفتاب زیبا را در لوزان شگفت انگیز ببینید. بعد از غروب آفتاب لوزان تماشایی تر است. زندگی شبانه در لوزان زیبا ادامه دارد و می توانید از اوقات شبانه تور لوزان لذت ببرید.

برنامه ای که در بالا برای گشت شهری بیان شد یک برنامه پیشنهادی است. لوزان پر از جاذبه هایی است که می توانید با پای پیاده آن ها را کشف کنید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تور بهار و تور تابستان لوزان با کارشناسان ما تماس بگیرید.

تور مسافرتی های مرتبط

تور پاریس
تور اروپا

سوئیس +ایتالیا+فرانسه+آلملن زوریخ+میلان+پاقیس+بارسلون پشنهاد شگفت انگیز دانلود پکیج کد تور : 22125 زمان برگزاری  تور : 18شهریور 1401 شروع قیمت از : 570 یورو +

تور لوزان
تور اروپا

سوئیس با طعم ایتالیاییلوگانو تجربه ای شگفت انگیز دانلود پکیج کد تور :22114 زمان برگزاری  تور : 20 مرداد 1401 شروع قیمت از :1190 یورو

جاذبه های لوگانو
تور اروپا

فرانسه با طعم ایفلپاقیس تور فرانسه دانلود پکیج کد تور : 22216 زمان برگزاری  تور : 21 مرداد 1401 شروع قیمت از : 690 یورو

تور اروپا
تور اتریش

سوئیس + آلمان + اتریشلوزان + بن + وین سوئیس+آلمان+اتریش دانلود پکیج کد تور : 22121 زمان برگزاری  تور : پاییز1401 شروع قیمت از :

تور سوئیس
تور اروپا

تور دور سوئیسلوزان – لوسرن – زوریخ دانلود پکیج کد تور : 20213 زمان برگزاری  تور : 7 فروردین ماه 1399 شروع قیمت از : 1190

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
آشنایی با 8 موزه برتر زوریخ درسوییس
جاذبه هایی که در سفر به گرجستان نباید از دست داد
معرفی بهترین غذاهای گرجستان
بستن منو