تور های نوروز 99
کشف بهار در سراسر جهان با عرشیان سیر

پیشنهاد های ویژه و لحظه آخری را از دست ندهید

آشنایی با تور نوروز 99

تعطیلات نوروز همیشه برای ما ایرانیان فرصت خوبی برای سفر بوده است . هوای مطلوب بهار در کنار فراغتی که در این ایام پیش می آید سفرهای نوروز را مهم و حساس می کند تا مقصدی شگفت انگیز برای سفر انتخاب شود . از این رو تور  نوروز 99 یک فرصت استثنایی برای کشف یک مقصد تازه و شگفت انگیز است .
سال نو، فصل تازه و تور نوروز را با یک سفر هیجان انگیز آغاز کنید.

مقاصدی مانند کشور مالزی با ساختمان های باشکوه و برجهای بلند در کنار هتل های لوکس و تماشایی کوالالامپور ،که می توانید در تور مالزی با شنا در استخر هایی بر روی برج ها به تماشای این شهر زیبا و مدرن بپردازید. با سفر به چین ، این سرزمین پهناور و پر از شگفتی را از نزدیک ببینید. همچنین در تور قبرس با سواحل آفتابی و آرامش بخش ، لحظاتی بی دغدغه و راحت را خواهید گذراند.

تور نوروز 99 اگرچه انتخاب آسانی نیستند اما می توانند با راهنمایی های کارشناسان ما و آشنایی با جاذبه های گردشگری کشور های مختلف به انتخابی هوشمندانه تبدیل شوند. یک تور نوروز اروپا می تواند شامل مقاصد مختلفی از چند کشور شود که نمونه های آن را در تورهای مختلف می بینید که با یک تور می توانید با فرهنگ و زیبایی های گردشگری چند کشور آشنا شوید. از همه این عناصر که بگذریم ، قیمت تور های نوروزی می تواند به یکی از اولویت های مسافران تبدیل شود .
عرشیان سیر برای تمامی سلیقه ها تورهای متنوعی را در نظر گرفته است که طیف وسیعی از تورهای نوروز گرجستان تا تورهای استانبول را شامل می شود و همچنین کشورهایی که مهد گردشگری اروپا هستند مانند فرانسه و سوییس که بهشت گردشگران است. برای سفر های نوروزی تورهای کشورهای شرقی مانند تور تایلند نیز از طرفداران زیادی برخوردار است.

در میان این تورها ، سفر به روسیه نیز می تواند یکی از تجربه های تازه برای گردشگران باشد .
از شرق تا غرب و از شمال تا جنوب کره خاکی را با عرشیان سیر پارس ببینید و تجربه های تازه و خاطرات خوش سفر را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید. تور نوروز 99 با عرشیان سیر  سفرهای رویایی و شگفت انگیزی خواهد بود که شیرینی خاطرات آن هیچ گاه از یاد شما پاک نخواهد شد..

آخرین تور های نوروز 99

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط به تور های نوروز

بهترین هتل ها که در تور اروپا نباید ار دست بدهید
5 دلیل برای سفر به سوئیس در پاییز
معرفی بهترین رستوران های برن در تور سوئیس
هشت دلیلی که باید در تور باتومی شرکت کرد

تور های خارجی پر طرفدار

  • تور های دبی
  • تور های گرجستان
  • تور های اروپا
  • تور های ترکیه
  • تور های تایلند

خدمات مسافرتی و گردشگری

  • رزرو هتل در سراسر جهان
  • فروش آنلاین پرواز چارتر
  • برگزاری تور های نمایشگاهی
  • اخذ ویزا و خدمات پیکاپ
  • مجری تور های ارزان

عضویت در خبرنامه و دریافت پیشنهاد های ویژه