تور های مالزی
سفر به مالزی با عرشیان سیر

تور های مالزی

سریمن چشم اندازهای جذاب

سرزمین معابد باستانی

آشنایی با کشور مالزی

مالزی از مجموعه استان ها و مناطق تشکیل شده است که به دو بخش غربی و شرقی بخش بندی می شوند .کوالالامپور بزرگ ترین شهر و پایتخت این کشور است. مالزی عضو سازمان ملل متحد و اتحادیه کشورهای مشترک‌المنافع است . بخش اعظمی از این کشور را مسلمانان اندونزی و مالزی هایی تشکیل می دهند.البته فرهنگ های چینی و هندو از اقلیت های این کشور هستند. پوتراجایا مرکز اداری این کشور است که شهری بسیار زیبا و با جاذبه های گردشگری فوق العاده است. این کشور وسیله دریای چین جنوبی به دو قسمت شرقی و غربی تقسیم می‌شود شهرهای بزرگ و پیشرفته و مدرن مالزی در قسمت غربی قرار دارند.

 از جمله شهرهای توریستی این کشور می‌توان به کوالالامپور، پنانگ و پوتراجایا اشاره کرد . مالزی از منابع طبیعی سرشاری بهره می گیرد. البته نظام آموزشی و نظام اداری این کشور نیز دو بال پیشرفت این کشور می باشند.
در تور مالزی جاذبه های بسیاری را خواهید دید که مختص این کشور است و در هیچ کجای جهان نمی توانید نظیر آن را بیابید مردم این کشور از نژادهای مالایی ، چینی ، هندو و درصد بسیار کمتر از یک درصد جمعیت را مردم دیگر نژادها تشکیل می‌دهند. همین تنوع فرهنگی باعث شده است جاذبه های بی نظیر فرهنگی در این کشور شکل بگیرد. مالزی به سبب داشتن سواحل گوناگون در بخش‌های مختلف این کشور یکی از مهم ترین مکان های دنیا برای غواصی و ورزش‌های آبی محسوب می‌شود.

 در کنار اینها جنگل های مرطوب و بارانی علاقمندان خاص خود را دارد و طبیعت گردان بسیاری در طول سال به این کشور زیبا سفر می کند. در سفر به مالزی جاذبه های گوناگونی را با توجه به سلیقه خودتان خواهید یافت . این کشور برای تمامی سلیقه ها مقصد مناسبی برای گذراندن یک تعطیلات عالی است.

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط به تور مالزی

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
آشنایی با 8 موزه برتر زوریخ درسوییس
جاذبه هایی که در سفر به گرجستان نباید از دست داد
معرفی بهترین غذاهای گرجستان
بستن منو