تور های روسیه
سفر به روسیه با عرشیان سیر

پیشنهاد های ویژه و لحظه آخری را از دست ندهید

آشنایی با کشور روسیه

اگرچه روسیه با فروپاشی شوروی بزرگ، آن شکوه و جلال خود را از دست داده است اما همچنان پهناورترین کشور دنیاست و یکی از قدرتمند ترین آنهاست. این کشور از جنوب با دریای سیاه، دریای بالتیک و دریای خزر و شمال با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی مرز آبی دارد. این کشور همچنین با دریاهایی همچون دریای ژاپن و دریای برینگ هم ارتباط دریایی دارد. روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی هم مرز است این کشور نهمین کشور پرجمعیت دنیا نیز است و از منابع طبیعی بسیاری از سود می برد.

 این کشور از فرهنگ ها و قبایل مختلفی تشکیل شده است که یکی از جاذبه‌های بی‌نظیر این کشور است. قفقازی ها ، روسها ، آذربایجانی ها و غذاها و خود روزها تشکیل دهنده جمعیت این کشور هستند در تور روسیه با شهرهایی همچون سن پترزبورگ و مسکو آشنا خواهید شد که دو نگین ارزشمند برای صنعت گردشگری روسیه هستند.

 البته در سفر به روسیه و جاذبه ها و شهرهای مختلفی می توانید بازدید کنید که هر یک به نوبه خود جاذبه های گردشگری بسیاری را در دل خود پنهان کردند. در معماری شهرهای روسیه و مخصوصا معماری سنتی و تاریخی این سرزمین، ترکیبی از معماری های شرقی و غربی را در کنار هم می‌بینیم که برای بازدید کنندگان بسیار جذاب است.

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط به تور روسیه

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
آشنایی با 8 موزه برتر زوریخ درسوییس
جاذبه هایی که در سفر به گرجستان نباید از دست داد
معرفی بهترین غذاهای گرجستان
بستن منو