تور های روسیه
سفر به روسیه با عرشیان سیر

پیشنهاد های ویژه و لحظه آخری را از دست ندهید

آخرین تور های روسیه

تور پیدا نشد

آشنایی با کشور روسیه

اگرچه روسیه با فروپاشی شوروی بزرگ، آن شکوه و جلال خود را از دست داده است اما همچنان پهناورترین کشور دنیاست و یکی از قدرتمند ترین آنهاست. این کشور از جنوب با دریای سیاه، دریای بالتیک و دریای خزر و شمال با اقیانوس آرام شمالی و اقیانوس منجمد شمالی مرز آبی دارد. این کشور همچنین با دریاهایی همچون دریای ژاپن و دریای برینگ هم ارتباط دریایی دارد. روسیه با ۱۴ کشور آسیایی و اروپایی هم مرز است این کشور نهمین کشور پرجمعیت دنیا نیز است و از منابع طبیعی بسیاری از سود می برد.

 این کشور از فرهنگ ها و قبایل مختلفی تشکیل شده است که یکی از جاذبه‌های بی‌نظیر این کشور است. قفقازی ها ، روسها ، آذربایجانی ها و غذاها و خود روزها تشکیل دهنده جمعیت این کشور هستند در تور روسیه با شهرهایی همچون سن پترزبورگ و مسکو آشنا خواهید شد که دو نگین ارزشمند برای صنعت گردشگری روسیه هستند.

 البته در سفر به روسیه و جاذبه ها و شهرهای مختلفی می توانید بازدید کنید که هر یک به نوبه خود جاذبه های گردشگری بسیاری را در دل خود پنهان کردند. در معماری شهرهای روسیه و مخصوصا معماری سنتی و تاریخی این سرزمین، ترکیبی از معماری های شرقی و غربی را در کنار هم می‌بینیم که برای بازدید کنندگان بسیار جذاب است.

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط به تور روسیه

جاذبه هایی که در سفر به گرجستان نباید از دست داد
معرفی بهترین غذاهای گرجستان
معرفی بهترین رستوران های ژنو
جاذبه های دیدنی ژنو
بستن منو