سفر به سوییس
سرزمین دریاچه ها و دروازه کوهستان آلپ

نگران ویزای اروپا نباشید

عرشیان سیر نماینده VIP سفارت سوئیس، شمارا سریع و آسان به تور اروپا میفرستد

برای مشاوره تخصصی سفر به اروپا کافیست همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید

آشنایی با تور سوئیس

تور سوئیس مملو از جاذبه‌های خیره کننده‌ای‌ است که هر بیننده‌ای را به تحسین وا می‌دارد. سوئیس این کشور کوچک اما زیبا، در طول تاریخ هموراه بر اصل بی‌طرفی پایبند بوده، که باعث شده است از گزند هرگونه آسیبی در امان بماند و همچنین میزبان مجامع بین‌المللی است که بر اعتبار آن افزوده است. این کشور با دریاچه‌ها و جاذبه‌های طبیعی بسیاری در دامنه کوه‌های آلپ، هرساله پذیرای میلیون‌ها گردشگر از سراسر دنیا است. در این کشور هر چیزی سر وقت خود حرکت می‌کند، و دارای امنیت بالایی است. فرقی ندارد در چه موقعی از سال در این کشور هستید، در هر فصلی می‌توانید تفریح کنید، پیاده‌روی تابستانی یا اسکی زمستانی. اغلب شهرهای این کشور در کنار دریاچه‌های زیبایی قرار گرفته‌اند که فرصت شنا و قایق سواری را فراهم می‌آورد. طبیعت به‌قدری با این کشور مهربان بوده که حتی آب برخی از این دریاچه‌ها مستقیما قابل آشامیدن است. در کنار همه این زیبایی‌ها، فرهنگ چندگانه این کشور که تلفیقی از فرهنگ‌های کشورهای همسایه‌اش است، جاذبه‌های این کشور را دوچندان می‌کند. بی‌شک تور سوئیس یکی از برترین انتخاب‌ها برای سفر به اروپا است.

سوئیس در دامنه کوه‌های آلپ از شمال به آلمان می‌رسد، از شرق با اتریش و لیختنشتاین همسایه است، از جنوب با ایتالیا و از غرب با فرانسه مرز مشترک دارد. کشوری با جمعیت هفت میلیون و نیم که مساحت آن بالغ بر چهل هزار کیلومتر مربع است.

از قدیم کشور سوئیس دارای کشاورزی بوده، که این امر باعث شده این کشور دارای غذاهای سنتی باشد. غذاهای سوئیسی اکثرا با پینر و شیرهای شکلات همراه است که در مقاله تجربه بهترین غذاهای سوئیسی در سفر به سوئیس به آن پرداخته ایم . نان‌های سنتی نیز دارای طعم ویژه‌ای است. نان و پنیر غذایی محبوب برای وعده شام است. مردم سوئیس نه تنها به غذا علاقه دارند تزئین سفره غذای هنگام صرف غذا، برای آنها اهمیت ویژه‌ای دارد.

آخرین تور های سوئیس

20 تا 25 آبان ماه

از 1.550.000 هزار تومان

رفت 11 دی - برگشت 15 دی

690 یورو + نرخ پرواز

رفت 9 بهمن – برگشت 13 بهمن

شروع قیمت از 690 یورو + نرخ پرواز

پیشنهاد ویژه!
رفت 28 اسفند – برگشت 3 فروردین

شروع قیمت از 690 یورو + نرخ پرواز

رفت 24 مهر – برگشت 28 مهر

شروع قیمت از 690 یورو + نرخ پرواز

تکمیل ظرفیت
رفت 1 آبان – برگشت 5 آبان

شروع قیمت از 690 یورو + نرخ پرواز

راهنمای سفر به سوئیس

کشور سوئیس واقع در اروپای غربی و کوهپایه‌های های آلپ، در شمال با آلمان، از شرق با اتریش و لیختنشتاین، از غرب با فرانسه و از جنوب با ایتالیا همسایه می باشد.

آب و هوای کلی سوئیس معتدل می باشد، اما بسته به منطقه جغرافیایی متغیر است. غرب و شمالغربی این کشور، بیشتر تحت تأثیر آب و هوای اقیانوسی اطلس قرار دارد، در شرق، تأثیرات آب و هوای قاره‌ی نمود بیشتری دارد. در مناطق شمالی سوئیس، دمای هوا معتدل و قابل قبول است. گاهی اوقات دمای هوا در تابستان می تواند گرم باشد و دمای هوا به 30 سانتی گراد برسد. (ولی به اندازه تهران گرم نیست) ولی عصرهای تابستان خنک است.

کوهپایه های آلپ، فلات سوئیس و کوه های ژورا مناطق تشکیل دهنده سوئیس می باشند. تقریبا هر شهر سوئیس دارای دریاچه‌ایی است، که پرندگانی مانند قو در آن در حال شنا هستند.

جغرافیا سوئیس

شهر های پرطرفدار سوئیس

ژنو

زوریخ

لوزان

برن

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط به تور سوئیس

بهترین هتل ها که در تور اروپا نباید ار دست بدهید
5 دلیل برای سفر به سوئیس در پاییز
معرفی بهترین رستوران های برن در تور سوئیس
هشت دلیلی که باید در تور باتومی شرکت کرد
معرفی برترین ایرلاین های اروپایی که در تور اروپا می توانید تجربه کنید