ژنو
سرزمین دریاچه و کوهستان

پیشنهاد های ویژه و لحظه آخری را از دست ندهید

تور های ژنو

ژنو

سرزمین داستان های کودکی و کوهستان های عظیم

آشنایی با شهر ژنو

شهر ژنو آرمیده در ساحل دریاچه زیبای ژنو یکی از امن ترین شهرهای جهان و میزبان نهاد های بین المللی متعددی است که همین امر این شهر را به یکی از برجسته ترین شهر های اروپا تبدیل کرده است . در تور ژنو با جاذبه های گردشگری بسیاری آشنا خواهید شد که از جمله آنها می توان به فواره آبی ژنو، دیوار جنبش پرتستان و کلیسای سنت پیر اشاره کرد،. همچنین شما می توانید ساختمان سازمان ملل را در این شهر ببینید. در سفر به سوئیس ، ژنو جزو اولویت های تور شما خواهد بود.

ژنو، دومین شهر پر جمعیت کشور سوییس و مرکز استانی به همین نام است که در حاشیه ی دریاچه ژنو قرار گرفته است. اختلاف ساعت ژنو با تهران ۲ ساعت و نیم است و این مقدار را از آن عقب تر است. این شهر در سال های گذشته به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین شهرهای جهان برای زندگی معرفی شده است.

آب و هوای ژنو معتدل اقیانوسی است. زمستان‌های ژنو سرد و همراه با یخبندان است که البته در طول روز آب می‌شود. تابستان‌های ژنو گرم و مطبوع است. بارندگی در این شهر قابل توجه است و معمولا در تمام طول سال توزیع می‌شود اما فصل پاییز از سایر فصل‌های سال مرطوب‌تر است.

از ژوئن تا آگوست: بهترین زمان برای سفر به ژنو در ماه‌های تابستانی است زمانی که هوا ملایم و همراه با وزش نسیم است. تابستان‌های سوئیس معمولا آفتابی است اما گاهی بارش باران اتفاق می‌افتد. البته این فصل، شلوغ‌ترین فصل ژنو است و بهترین زمان برای استفاده از تورهای کروز در دریاچه‌ی ژنو خواهد بود. سفر تابستانی خود به ژنور را جوری برنامه‌ریزی کنید که بتوانید در این دو فستیوال مهم شرکت کنید. یکی لیک پرید (Lake Parade) در ماه جولای و دیگری جشن ژنو (Fêtes de Genève) در ماه آگوست.

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط به تور ژنو

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
آشنایی با 8 موزه برتر زوریخ درسوییس
جاذبه هایی که در سفر به گرجستان نباید از دست داد
معرفی بهترین غذاهای گرجستان
بستن منو