لوزان
شهری در سرزمین دریاچه ها و دروازه آلپ

پیشنهاد های ویژه و لحظه آخری را از دست ندهید

تور های لوزان

لوزان

شهر «فراز و نشیب» و ساختمان های بلند

آشنایی با شهر لوزان

لوزان هم مانند بقیه شهرهای سوئیس میزبان نهاد بین المللی است. سازمان بین المللی المپیک در این شهر تماشایی قرار دارد. این شهر در کنار دریاچه بزرگ ژنو قرار گرفته است و به دلیل قرار گرفتن در ارتفاعات آب و هوایی سرد و کوهستانی دارد. در تور لوزان شما می توانید از موزه المپیک دیدن کنید ، به بازدید از کلیسای مشهور نوتردام بروید ، به کلیسای سن فراسوا سر بزنید و همین طور از موزه های متعدد این شهر دیدن کنید. لوزان یک شهر زیبا و با جاذبه های تاریخی و مدرن بسیار است که قرار گرفتن در فضای آن برای هر گردشگری هیجان انگیز و لذت بخش خواهد بود.

شهر لوزان به دلیل موقعیت ممتاز خود در مسیرهای تجاری بین شمال و جنوب اروپا، در دوران قرون وسطی به اوج ثروت و شهرت خود رسید. در این دوران ساختمان‌های متعددی در شهر لوزان ساخته شد که امروزه از مهمترین دیدنی‌های سوئیس به شمار می‌روند.

هر چند در طول زمان شهر لوزان گسترش پیدا کرده است، اما همچنان تپه‌ای که لوزان بر روی آن ساخته شده بود به عنوان مهمترین مقصد گردشگری این شهر شناخته می‌شود. افرادی که سفر به لوزان سوئیس را در برنامه سفر خود قرار می‌دهند، می‌توانند از بزرگترین کلیسای سوئیس، عمارت شهرداری، کاخ رومین و ساختمان سابق دانشگاه لوزان که بر روی تپه قرار دارند، بازدید کنند.

کثر شهرهای سوئیس (و حتی اروپا) آب و هوایی معتدل و حاره‌ای دارد. با توجه به آب و هوای متعادل لوزان سوئیس، تابستان‌های گرم و زمستان‌های سردی در انتظار شما خواهد بود. با توجه به این ویژگی‌های آب و هوای لوزان سوئیس، بهتر است سفر به لوزان را به اواخر بهار و تابستان موکول کنید. در این ایام آب و هوا برای گشت و گذار و بازدید از جاذبه‌های گردشگری این شهر بسیار مناسب خواهد بود

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط به تور لوزان

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
آشنایی با 8 موزه برتر زوریخ درسوییس
جاذبه هایی که در سفر به گرجستان نباید از دست داد
معرفی بهترین غذاهای گرجستان
بستن منو