در تور سوئیس با فرهنگ این کشور بیشتر آشنا شوید

 

سوئیس این زیبای کوچک از نظر بهره گیری از منابع طبیعی در جایگاه عالی قرار دارد. کشوری که مملو از زیبایی های کوهستان آلپ و دریاچه های متعدد است. سفر به سوئیس در کنار لذت بردن از این زیبایی ها می تواند فرصت خوبی برای آشنایی با زیبایی های فرهنگی این کشور نیز باشد. کشوری که در میان کشورهای آلمان ، فرانسه، ایتالیا و اتریش قرار دارد و از هرکدام از آنها المان های فرهنگی را وام گرفته است .
جالب است بدانید سوئیسی ها به زبان آلمانی صحبت می کنند اما این لهجه با زبان آلمانی کمی تفاوت دارد. سوئیسی ها به سیستم آموزشی خود بسیار اهمیت می دهند، به خاطر همین امر ، در مرزهای این کشور با همسایگان خود، سیستم آموزش دو زبانه ارائه می شود که دانش آموزان بتوانند با فرهنگ کشورهای همسایه خود آشنایی کامل داشته باشند. این تفاوت ها و تنوع فرهنگی زیبا در منو غذایی سوئیسی ها هم دیده می شود. در سفر به سوئیس به هر رستورانی که پا بگذارید، منوی غذاهای رستوران ها را متنوع و چند فرهنگی می بینید. اما در میان این تفاوت های آشکار فرهنگی که به شکل بسیار خوبی در کنار هم چیده شده اند، سوئیسی ها فرهنگ خاص خود را هم حفظ کرده و در خدمت صنعت گردشگری در آورده اند به طوری که در تورهای سوئیس این موضوع را به شکل کاملا ملموس خواهید دید.

سفر به سوئیس یک سفر خوش طعم است 

فکرش را بکنید! به کشوری سفر کرده اید که در منو غذای رستوران های جنوبی و در شهر زرمات ،غذاهای ایتالیایی خواهید خورد. اما اگر کمی به سمت غرب حرکت کنید و به شهر هایی مانند شهر لوزان یا شهر ژنو بروید، فرهنگ ها ، گویش مردم و منوی غذا تغییر خواهد کرد و شما غذاهای فرانسوی و فرهنگ فرانسوی را خواهید داشت. از سوی دیگر در شمال کشور سوییس و در شهر هایی مانند زوریخ فرهنگ و سبک غذاهای آلمانی را می بینید که فرهنگ غالب مردم این شهر است. همه این تفاوت ها در کنار هم می توانند یک سفر فوق العاده را برای شما رقم بزند. در سوئیس می توانید منوی غذای چهار کشور را با هم داشته باشید. به همین جهت تور سوییس یک تور خوش طعم و بی نظیر برای شما خواهد بود .

طبیعت گردی در سوئیس 

طبیعت سوئیس آن قدر چشم نواز است که می توانید چکمه هایتان را بپوشید و به دل کوهستان آلپ بزنید. یخچال های طبیعی ، جنگل های پوشیده از درخت و دریاچه های زیبا در یک سو و در سوی دیگر امکانات بسیار خوبی که می توانید از آنها برای طبیعت گردی استفاده کنید. از جمله این امکانات می توان به قطارهای طبیعت گردی که طرفداران زیادی دارد اشاره کرد. این قطارها را می توانید در تور نوروز سوئیس تجربه کنید و از بودن در فضای دامنه کوهستان آلپ و با داشتن وسعت دید فوق العاده ای که این قطارها در اختیار شما می گذارند لذت ببرید. در این تورها با فرهنگ های سوییسی آشنا خواهید شد که فوق العاده جذاب است. لباس های سنتی و رسوم سوئیسی از جمله جاذبه های فرهنگی هستند که در تورهای سوئیس خواهید دید .

طبیعت سوئیس

جاذبه های گردشگری سوئیس در شهرهای این کشور 

شهرهای بزرگ سوئیس که بی شک در تورهای سوئیس خواهید دید عبارتند از زوریخ ، ژنو، لوزان ، لوگانو و برن که پایتخت این کشور است. اکثر شهرهای سوئیس در کنار دریاچه ها بنا نهاده شده است که در زیبایی و شکوه غرق شده اند .
لوگانو یک شهر سوئیسی ایتالیایی در جنوب کشور سوئیس است که در کنار دریاچه ای زیبا به همین نام ساخته شده است. در این شهر می توانید در کنار فرهنگ و غذاهای ایتالیایی از بودن در فضای دل انگیز این شهر نیز لذت ببرید. شهری زیبا با چشم انداز های طبیعی بسیار، از جمله کوه هایی که پوشیده از درختان سبز هستند. می توانید از قطار کابلی برای صعود به ارتفاعات این کوهها استفاده کنید. ارتفاعات این شهر، چشم انداز زیبایی از لوگانو را ارائه می دهد. در کنار جاذبه های طبیعی می توانید از موزه ها و کلیساهای این شهر نیز بازدید کنید که بسیار هیجان انگیز هستند.
در شمال کشور سوئیس ، شهر زوریخ را خواهید دید که دریاچه ای در قسمت جنوبی این شهر وجود دارد. زوریخ تحت تاثیر فرهنگ آلمانی قرار دارد و جاذبه های طبیعی و گردشگری بسیاری را در خود جای داده است. از جمله این جاذبه ها می توان به موزها، کلیساها و خانه های باستانی اشاره کرد. به همین خاطر این شهر را شهر هنر و تاریخ می دانند. در تور زوریخ در کنار بازدید از بناهای تاریخی این شهر سری هم به رستوران ها و کافه ها بزنید تا از غذاهای خوشمزه سوییسی لذت ببرید. 

در پایتخت سوئیس، شهر برن، اگر چه دریاچه ای وجود ندارد. اما رودخانه زیبایی در این شهر جریان دارد که چهره شهر را بسیار زیبا می سازد. در این شهر انواع موزه ها و ساختمان های دولتی بزرگ و قدیمی را خواهید دید. در تور سوئیس ، شهر برن یکی از مقاصد اصلی شما است. شهر برن به شهر فواره ها مشهور است که مضامینی مذهبی بر روی آنها نوشته شده است و در نوع خود بسیار جالب هستند. در شهر برن هم مانند شهر های دیگر سوئیس قطارهای برقی شما را به ارتفاعات کوه ها خواهند برد و منظره بسیار خوبی از شهر را به نمایش می گذارند که می توانید تصاویر فوق العاده ای را ثبت کنید.

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
آشنایی با 8 موزه برتر زوریخ درسوییس
جاذبه هایی که در سفر به گرجستان نباید از دست داد
معرفی بهترین غذاهای گرجستان
بستن منو