آشنایی با 8 موزه برتر زوریخ درسوییس

با داشتن بیش از 50 موزه در گوشه گوشه ی این زوریخ، تصمیم سختی است که کدام موزه ها را برای بازدید انتخاب کنیم. با این حال نا امید نباشید، ما در این مقاله به شما 8 موزه برتر زوریخ را معرفی خواهیم کرد تا تصمیم برای شما آسوده شود.

  1. موزه ملی زوریخ

شما هیچ مکانی، بهتر از موزه ملی سوییس برای درک تاریخ و مردم سوییس پیدا نخواهید کرد. در این موزه می توانید اطلاعاتی از ماقبل تاریخ تا به امروز سوییس در کنارنمایشگاه های مختلف هنری، صنایع دستی و … این موزه بدست آورید. این موزه یکی از پربازدیدترین موزه های فرهنگی سوییس می باشد که شمار زیادی از گردشگران پس از ورود به زوریخ از آن بازدید می کنند.

  1. موزه پول زوریخ

چه مکانی بهتر از بزرگ ترین بانک جهان وجود دارد که شما می توانید درباره تاریخ پول یاد بگیرید؟ موزه پول سوییس یکی از پر طرفدارترین موزه های این کشور می باشد که شما می توانید اطلاعات فراوانی از تاریخ پول بدست آورید. همچنین در این موزه قطعاتی از کلکسیون شخصی سکه شناس سوییسی یورگ کونزت مشاهده کنید. شما در این موزه می توانید سرگذشت پول از دورانی که به شکل پر و استخوان بود تا آلان که به شکل بین کویین است را دنبال کنید.

  1. موزه ریتبرگ

موزه ریتبرگ تنها موزه هنری می باشد که به هنر های غیر اروپایی در سوییس اختصاص داده شده است. این موزه یکی از بزرگ ترین موزه های زوریخ محسوب می شود که شما می توانید آثار هنری از آسیا، افریقا، آمریکا و اقیانوسیه را مشاهده کنید. از جمله آثا برجسته این موزه می توان به مجسمه بودا که قدمتش به قرن 6 باز می گردد اشاره کرد.

  1. موزه کونستهاوس زوریخ

این موزه جایی است که شما می توانید مجموعه هایی از هنرمندان مشهور بین المللی که قدمتشان به قرون وسطی باز می گردد پیدا کنید. شما در این موزه می توانید با مشاهده آثار فاخر به درک درستی از کلمه هنر های زیبا برسید. در این موزه آثار هنرمندان بزرگی همچون پیکاسو، مونه و لیپیتز به چشم می خورد. همچنین آثار هنرمندان بزرگ سوییسی چون هلدر، ریست و … را می توان مشاهده کرد. در سوییس نمی توانید هیچ موزه هنری دیگری را پیدا کنید که به این اندازه کلکسیون هنری در خود داشته باشد.

  1. موزه طراحی

یکی از مورد توجه ترین موزه های سوییس موزه طراحی است که در حیاط دانشگاه زوریخ واقع شده است. این موزه از 4 مجموعه و بخش: پوستر، طراحی، گرافیک و هنر کاربردی تشکیل شده است. در این چهار مجموعه حدود 500.000 اثر هنری وجود دارد. این آثار شما را با خود به سال 1875 و عصر صنعتی در قرن بیستم خواهد برد.

  1. موزه تراموای زوریخ

تراموا ها یکی از وسایل نقلیه محبوب کشور سوییس می باشد. شما می توانید با بازدید از این نمایشگاه جذاب خودتان را با تراموا ها از سال 1897 همراه کنید. بازدید از این موزه می تواند شما را به حال و هوای گذشته اروپا ببرد زمانی زمانی که تراموا ها در شهر به جای ماشین ها حضور داشتند. این موزه جالب و تاریخی می تواند برای همه به خصوص طرفداران حمل و نقل جذاب باشد.

  1. موزه فوتبال جهانی فیفا

بی شک وقتی اسم فیفا به زبان می آید همه آن را می شناسند و اسم اسطوره های بزرگی به زهنشان خطور می کند. موزه فیفا در سوییس محبوب ترین موزه و مکان برای طرفداران فوتبال می باشد. این موزه در سال 2016 افتتاح گردید. موزه فیفا دارای 1000 اثر نمایشی از زمان اولین جام جهانی 1930 اروگوئه تا به آلان می باشد. همه 211 انجمن عضو فیفا حتی کشور هایی که تا حالا به فینال نرسیدند در این نمایشگاه حضور دارند.

  1. موزه ساعت بایر

یکی دیگر از موزه های که شما می توانید نفیس ترین آثار کلکسیونی را مشاهده کنید موزه ساغت بایر است. این موزه بهترین ساعت های کلکسیونی جهان را دارا می باشد. موزه ساعت بایر بیش از 300 قطعه را در خود جای داده است که با مشاهده آن ها شما می توانید به 1400 سال قبل از میلاد مسیح سفر کنید. از جمله ساعت هایی که شما می توانید در این موزه ببینید ساعت های آفتابی، شنی، نفتی، قدی و … می باشد.

با اینکه سوییس دارای تعداد زیادی از موزه های جذاب و دیدنی می باشد ولی ما سعی کردیم تا بهترین های آن ها را برای فراهم آوریم.

 

تور مسافرتی های مرتبط

تور استانبول
تور استانبول

تور استانبول 5 روزه

دروازه اروپا و آسیااستانبول دانلود پکیج زمان برگزاری  تور : مرداد ماه 1401 شروع قیمت از : 12.105.000 تومان – هر نفر پرواز : هواپیمایی

تور دوبی
تور تفلیس

تور گرجستان

کشور دریای سیاهباتومی تور ترکیبی گرجستان دانلود پکیج زمان برگزاری  تور : 28 مرداد تا 14 شهریور شروع قیمت از :7.700.000 تومان – هر نفر

تور دبی
تور امارات

تور دبی

سرزمین آسمان خراش هادبی دانلود پکیج زمان برگزاری  تور : آذر ماه 1400 شروع قیمت از : 7.900.000 تومان – هر نفر پرواز : هواپیمایی ماهان خدمات

تور پاریس
تور اروپا

تور سوئیس + فرانسه

سوئیس +ایتالیا+فرانسه+آلملن زوریخ+میلان+پاقیس+بارسلون پشنهاد شگفت انگیز دانلود پکیج کد تور : 22125 زمان برگزاری  تور : 18شهریور 1401 شروع قیمت از : 570 یورو +

تور لوزان
تور اروپا

تور سوئیس – لوگانو

سوئیس با طعم ایتالیاییلوگانو تجربه ای شگفت انگیز دانلود پکیج کد تور :22114 زمان برگزاری  تور : 20 مرداد 1401 شروع قیمت از :1190 یورو

عرشیان نامه - دانستنی های مرتبط

مهمترین توصیه های بهداشتی که باید در سفر رعایت کنیم
آشنایی با 8 موزه برتر زوریخ درسوییس
جاذبه هایی که در سفر به گرجستان نباید از دست داد
معرفی بهترین غذاهای گرجستان
بستن منو